כיכר דיזינגוף

השקעות

כיכר דיזינגוף

כיכר צינה דיזנגוף, הקרויה על שם רעייתו של ראש העיר הראשון של תל-אביב, מאיר דיזנגוףהיא לב ליבה של העיר תל אביב. בשנים האחרונות אזור הכיכר נמצא בתנופת חידוש ופיתוח הכוללת פתיחת חנויות חדשות, בתי קפה, מסעדות ומרכזי בילוי שונים.

מעניין להזכיר שעד לשנת 1978 הכיכר הייתה בגובה הרחובות היוצאים ממנה. בשנה זו הוגבהה הכיכר מעל הרחוב במהלך שנוי במחלוקת שעדיין לא ברור אם היה רעיון מוצלח. כיום הורדה הכיכר בחזרה למפלס הרחוב במטרה להחזיר עטרה ליושנה ולשדרג את הכיכר במקביל לפיתוח האזור כולו. בקרוב יוכלו תושבי תל אביב ומבקריה ליהנות ממרכז עיר רחב, פתוח ומשודרג.

פרויקט In-Dizengoff היוקרתי מבית בלו-מרבל ממוקם בסמוך לכיכר דיזנגוף. הפרויקט החדשני משתלב עם פיתוח האזור כולו והקמת בנייני מגורים מחודשים באזור. הפיתוח המואץ של אזור הכיכר בשנים האחרונות מעניק לו ערך מוסף. אנחנו בבלו-מרבל שואפים לפיתוח הכיכר כחלק ממגמת ההתחדשות הכוללת של האזור

™Reliqua

השקעות

™Reliqua

בלו מרבל משקיעה בפיתוח ובייצור של צמחי מרפא סיניים בעלי השפעה מוכחת מדעית. מוצרים אלו עתידים להביא לשיפור חייהם של יותר מ 500 מיליון בני אדם בכל העולם. בעזרת השילוב של רפואה סינית, כתבים עתיקים של הרמב"ם ואמצעים מודרניים, אנו שואפים לייצר בעולם סביבה נוחה יותר ונקייה מדאגות.

לעיון נוסף -

http://www.reliqua.co.il