אודות

על החברה

"Blue Marble" הוא שמו של תצלום מפורסם של כדור הארץ שצולם ע"י צוות החללית אפולו 17, במרחק של 45,000 ק"מ בקירוב, ב-7 בדצמבר 1972.  הוא צולם כאשר השמש ניצבת מאחורי החללית וכך הפך לאחד מהתצלומים הבודדים בו נראה כדור הארץ מואר בצורה זו. במראהו הזכיר התצלום לאסטרונאוטים "גולת משחק" ומכאן שמו.

חברת .Blue Marble Ltd פועלת מתוך חזון לבנות עולם טוב יותר. החברה בעלת חוסן ואיתנות פיננסית בהיותה חלק מאשכול החברות שבבעלותו של אבי רואימי, אשר פועל למעלה מ-25 שנים בתחומים שונים ומגוונים, ביניהם נדל"ן, תקשורת, בנקאות, ביטוח ושוק ההון.

החברה מתמחה ברכישת נכסים והשבחתם, תוך הפיכתם לפרויקטים של מגורי יוקרה מובילים. נכסים אלו מצויים באזורים בעלי ביקוש גבוה ומשתלבים במרקם האורבאני באופן ייחודי. החברה נעזרת במיטב ההון האנושי בתחום, תוך הקפדה על מצוינות, מקצועיות, אמינות ומתן שירות איכותי לכלל לקוחותיה.

במהלך שנות פעילותה, הצליחה חברת .Blue Marble Ltd לפתח ולקדם מספר משמעותי של פרוייקטים. את הצלחתם של הפרוייקטים הללו יש לייחס למקצועיות, לניסיון ולידע הרב של החברה ומנהליה בתחום. מדי יום ממשיכה החברה להגשים את חזונה לפיתוח, בנייה ויצירה ייחודית.

במהלך 20 השנים האחרונות, פועלת בארה"ב חברת .Blue Marble Development Ltd תוך התמקדות ברכישה, פיתוח, ושיווק של פרוייקטי נדל"ן מגוונים באזור לוס-אנג'לס ולאס-וגאס. הפרוייקטים כוללים מבנים למגורים, מסחר, תעשייה ומשרדים. פרוייקטי המגורים מאופיינים בתכנון אדריכלי ייחודי וכוללים שירותי קהילה ורווחה רבים.